Indianer & Westerntreffen am Red Rock in Rothstein - Indiánsko & Westernové setkání v Rothšteinu.

ČAPAWAHA TANKA

10348293_1508670042678150_317235335448269924_n.jpg
DSCN9698.jpg
IMG_2124.jpg
Snmek396kopie.jpg
Velký náčelník spojených Indiánských kmenů - Große Häuptling der Indianer
Hlavní organizátor indiánských válek v Březně u Chomutova. Rovněž autor všech námětů, scénářů a režie Indiánských válek v Březně u Chomutova. Všechny příběhy jsou smyšlené ale jsou tvořeny z malích drobných příběhů, které se skutečně stali.

Hauptorganisator der Indianerkriege in Březno u Chomutova.
Verantwortlich für die Regie und den gesamten Verlauf der Indianerkriege in Březno bei Chomutov.
Alle Ereignisse sind zusamengestellt aus kleinen Ereignissen, die tatsächlich statt gefunden haben
.
 

Pro přátelé indián - western hobby super akce v prostředí lesů chráněného parku ve kterém najdete krásná skaliska.

Desítky dospělých mužů a žen z celého Německa hrají déle než týden, kovbojové a indiáni v Rothstein na "Red Rock". Mnoho vést dvojí život. Někteří, nicméně, jsou již pevně mísil s jejich "role". Indický Rih La Výjimkou je na 14. zasedání západní skály v Rothstein. Svého druhu, jsou tam jen dva ve stanovém městečku. Trochu mimo je jeho týpí mezi všemi stany kovbojů, osadníků a lovci. RIH znamená vítr. "Jsme hrdí," říká 53-letý indický z Bad Neuenahr, ve spolkové zemi Porýní-Falc. Rih nosí mokasíny, loincloths, mrtvé zvíře na hlavě a sekeru do přepracovaného gumovou paličkou. Nehledě na skutečnost, že Rih je jedním z mála Indů na základě západní města, rozlišuje mu něco z druhé - to je také v běžném životě indický. Život Richard Langner z Bad Neuenahr se spojil s tím indického.
Dutzende erwachsene Männer und Frauen aus der ganzen Bundesrepublik haben am „Red Rock“ in Rothstein mehr als eine Woche Cowboy und Indianer gespielt. Viele führen ein Doppelleben. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one