Indianer & Westerntreffen am Red Rock in Rothstein - Indiánsko & Westernové setkání v Rothšteinu.

Etwas über Rothstein

Rothstein to jsem poprvé slyšel když mi Libuš, kamarádka z německa poslala plakát akce v německu. Nikde na internetu ani zmínka o této akci ani fotografie ale Libuš řekla, že to tam je pěkný tak jsme jeli.
Über Rothstein habe ich das erste mal gehört von meiner Freundin Libuse, die ich in Brezno kennen gelernt habe. Sie schenkte mir einen Plakat mit einer Einladung über Westerntreffen in Rothstein. Niergendwo im Internet konnte ich etwas über dieses Treffen in Rothstein lesen. Aber Libuse (Cat Ballou) sagte: kommt uns dort besuchen. Es ist eine tolle Action mit tollen Hobbyisten. Also sind wir hingefahren.
Rothstein - Am Red Rock
Rothstein - Am Red Rock
Rothstein - Am Red Rock
Rothstein - Am Red Rock
Zaparkovali jsme u lesa, postavili stan a šli se seznámit s hlavním organizátorem Jacksonem a těšili jsme se na naše kamarády z indiánských válek, kteří již u nás byli.
Wir parkten unter dem Wald, bauten unseren Zelt auf und gingen den Hauptorganisator Jackson kennen zu lernen. Und wir freuten uns auf unsere Freunde, die uns bei unseren Indianerkriegen in Brezno besuchten.
P1150846.jpg
P1150845.jpg
P1150836.jpg
P1150820.jpg
P1150729.jpg
P1150759.jpg
P1150763.jpg
P1150757.jpg

Pro přátelé indián - western hobby super akce v prostředí lesů chráněného parku ve kterém najdete krásná skaliska.

Desítky dospělých mužů a žen z celého Německa hrají déle než týden, kovbojové a indiáni v Rothstein na "Red Rock". Mnoho vést dvojí život. Někteří, nicméně, jsou již pevně mísil s jejich "role". Indický Rih La Výjimkou je na 14. zasedání západní skály v Rothstein. Svého druhu, jsou tam jen dva ve stanovém městečku. Trochu mimo je jeho týpí mezi všemi stany kovbojů, osadníků a lovci. RIH znamená vítr. "Jsme hrdí," říká 53-letý indický z Bad Neuenahr, ve spolkové zemi Porýní-Falc. Rih nosí mokasíny, loincloths, mrtvé zvíře na hlavě a sekeru do přepracovaného gumovou paličkou. Nehledě na skutečnost, že Rih je jedním z mála Indů na základě západní města, rozlišuje mu něco z druhé - to je také v běžném životě indický. Život Richard Langner z Bad Neuenahr se spojil s tím indického.
Dutzende erwachsene Männer und Frauen aus der ganzen Bundesrepublik haben am „Red Rock“ in Rothstein mehr als eine Woche Cowboy und Indianer gespielt. Viele führen ein Doppelleben. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one