Indianer & Westerntreffen am Red Rock in Rothstein - Indiánsko & Westernové setkání v Rothšteinu.

Lassen Sie Nachricht - Zanechte zprávu

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9405"
Danke Cat Ballou (Libuše) das ich fur alle Hobby Freunde gern gemacht habe. Ich schon lange Hobbyfreunde gesucht fur gemeinsame Veranstaltunge, einmal bei uns einmal bei Euch, etwas wie fruher Fronschaft war. Das sind Action fur alle hobbyfreunde, un wenn mehr Freude kommt, ist das besser und besser siht alles aus, wenn meher Kämpfer in Batte ist... Dann alle eine Moglichkeit haben, sich an meher Action teilnehmen.... Und das macht mir auch spass :D
Lieber Vasek, ich möchte dir danken auch in Namen unserer Hobbyisten und deinen Freunden.
Wir freuen uns sehr, dass du für uns diese Seiten entworfen hast.
Wir danken auch dir und Endy, dass ihr zu uns nach Rothstein, für euch unbekannt, gekommen seid.
Wir haben uns mit euch sehr wohl gefühlt und wie er gemerkt habt, ihr seid auch bei den anderen Zelten herzlich willkommen gewesen.
Ich freue mich auch, dass Du mich ins Boot genommen hast und wir beide gemeinsam an deisen Seiten "basteln" können.
Also noch mal: VIELEN DANK !!!!!!!!
Mily Vasku, dekuji ti jmenem vsech nasich nemeckych hobbyistu a tvych pratel.
Jsme moc nadseni strankama, ktere jsi pro nas vytvoril.
Taky tobe a Endy dekujeme, ze jste se odvazili k nam prijet a s nama prozit hezke dny v ROTHSTEIN. Nam bylo s Vama dvema moc fajn a byli jste dva u kazdeho stanu srdecne vitani. A tech bilych stanu bylo letos 70. Tak jeste Tobe moc velky DIK !!!!!!!!
29.08.2014 18:28:05
countrysedyvlk

Pro přátelé indián - western hobby super akce v prostředí lesů chráněného parku ve kterém najdete krásná skaliska.

Desítky dospělých mužů a žen z celého Německa hrají déle než týden, kovbojové a indiáni v Rothstein na "Red Rock". Mnoho vést dvojí život. Někteří, nicméně, jsou již pevně mísil s jejich "role". Indický Rih La Výjimkou je na 14. zasedání západní skály v Rothstein. Svého druhu, jsou tam jen dva ve stanovém městečku. Trochu mimo je jeho týpí mezi všemi stany kovbojů, osadníků a lovci. RIH znamená vítr. "Jsme hrdí," říká 53-letý indický z Bad Neuenahr, ve spolkové zemi Porýní-Falc. Rih nosí mokasíny, loincloths, mrtvé zvíře na hlavě a sekeru do přepracovaného gumovou paličkou. Nehledě na skutečnost, že Rih je jedním z mála Indů na základě západní města, rozlišuje mu něco z druhé - to je také v běžném životě indický. Život Richard Langner z Bad Neuenahr se spojil s tím indického.
Dutzende erwachsene Männer und Frauen aus der ganzen Bundesrepublik haben am „Red Rock“ in Rothstein mehr als eine Woche Cowboy und Indianer gespielt. Viele führen ein Doppelleben. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one