Indianer & Westerntreffen am Red Rock in Rothstein - Indiánsko & Westernové setkání v Rothšteinu.

Indianer Kriege Březno CZ - 8.7.2017 - Neuigkeiten

241.JPG
Hallo Hobby Freunde, wir möchten Euch Alle einladen in Tschechische Republic auf 8.Teil Indianer Kriege 2017 Information: www.8kavalerie.cz oder ladislav.pleticha@seznam.cz facebook
Wenn wollen Sie etwas beraten oder Frage, schreben sie auf mein email: countrysedyvlk@seznam.cz oder facebook aber wichtige Zache nur Haupt Organisator: ladislav.pleticha@seznam.cz
Videoeinladung an Indianische Kriege in Brezno 2017
Was passiert am Montag oder Dienstag
V pondělí nebo uterý vlastně jen Tíííípííí Indiánů, včele s hlanim organizátorem Ladislavem Pletichou, který je též autorem námětů, scénářů a režie všech bitev a také je vždy hlavní postavou na straně indiánů.... velký náčelník spojených indiánských kmenů ČAPAWAHA TANKA. Má na starosti celý běh indiánských válek.

Na druhé straně 7 Kavalerie, je druhý hlavní organizátor, PAVEL NAJMAN (ZVÍŘE) který má na starosti veškeré technické a materiálové zabezpečení, aby tato akce probýhala tak jak má

 
Montag und Dienstag ist es nur ein Indianer Tipi Lager mit dem Hauptorganisator Ladislav Pleticha.
Ladislav Pleticha, Indianerhäuptling, genannt CAPAWAHA TANKA, organisiert die gesamte Indianerkriege in Brezno, ist verantwortlich für das Konzept, Regie und den gesamten Verlauf der Action.
Auf der anderen Seite der 7 Kavalerie ist der zweite Organisator, PAVEL NAJMAN (Tier), und ist verantvortlich für technische und materielle Sicherheit.
Manche Hobbyisten kommen schon am Dienstag, aber sie finden nur eine leere Wiese. Das Lager fühlt sich langsam bis Freitag.
Am Donnerstag und Freitag werden die Kulissen aufgebaut, diese werden vorbereitet von der Feuerwehr  aus Jirkova.
Der Bierwagen steht erst am Freitag.
Zum Glück ist das Lager am ende des Dorfes, wo man in ein paar Minuten Gaststätten erreicht und für das eigene Wohl sorgen kann.
Außerdem ist Chomutov in 10 Minuten mit dem Auto erreichbar (8,3km aus Brezno), wo man in Supermärkten einkaufen kann.

 
Někteří lidé přijíždí v úterý ale je tu jen holé pole, a pomalu se plní stany až do pátku. Ve čtvrtek a pátek se staví u kulisy které připravují hasiči z Jirkova (nedaleko Března) Hospoda se staví až v pátek. Naštěstí je pole na konci vesnice tak se dá jídlo koupit v krámě nebo si zajet do Chomutova. Chomutov je vzdálen 8,3 km, 10 minut autem.
 
Toalety
predaj.jpg
U nás bohužel nemáme možnost splachovacích záchodů jako u vás, protože pole se pronajímá a po akci se musí dát do původního stavu, a tak se přváží až ve čtvtek -  pátek tyto budky.
 
Wir haben leider nur diese DIXI Klos, aber ausreichend vorhanden.
Diese Wiese wird gemietet und nach der Action in Originalzustand gebracht.
Diese werden Donnerstag und Freitag geliefert.


 
Pátek - Freitag
V pátek to u nás vše začíná žít, postavý se pevnost bílých, přijíždí i další a daší hobbysti, kteří budou učinkovat v hlavní bitvě. Pátkem tu začíná život na dalekém západě. Večer se pak všichni sejdou k poradě o scénáři bitvy. Domluví se kdo s kým bude bojovat, kdo koho (jako) zabije, každý se tu dozvý kdy kde co vybouchchne (vizuální pirotechnické efekty)
 
Freitag geht es bei uns richtig los.
Es wird die Festung der „Weißen“ aufgebaut, Hobbyisten, die an der Hauptaction Teil nehmen, reisen an.
Freitag lebt hier das Leben des weiten Westen.
Am Abend treffen sich alle und es wird besprochen, unter CAPAWAHA Anleitung, wie am Samstag alles abläuft.
Wer mit Wem und gegen Wem kämpft, Wer stirbt und Wer überlebt, wo finden die pyrotechnische Efekte statt.
Das schöne ist, dass man auch selbst improvisieren kann und manchmal sogar auch muss!

CAPAWAHA sagte: in erste Reihe muss es euch Spaß machen, und wenn es euch Spaß macht, freut sich auch das Publikum.


 
Dotazy - Fragen
Všechny základní dotazy vám zodpoví Ladislav Pleticha. Já s Libuší můžeme mluvit jen o tom co známe. Zeptejte se Libuš, Lugun nebo Pitt.... ty u nás byli tak už pár zkušeností mají...

Alle grundsätzliche Fragen beantwortet Ladislav Pleticha.

Ich und Libuse (Cat Ballou) können nur darüber sprechen, was wir gesehen und erlebt haben.
Ihr kennt auch Lu Gun und Pitt fragen, die bei den Indianerkriegen in Brezno 2014 mit gekämpft haben.


 
100_6963.JPG
100_6955.JPG
IMG_1658.JPG..jpg

Pro přátelé indián - western hobby super akce v prostředí lesů chráněného parku ve kterém najdete krásná skaliska.

Desítky dospělých mužů a žen z celého Německa hrají déle než týden, kovbojové a indiáni v Rothstein na "Red Rock". Mnoho vést dvojí život. Někteří, nicméně, jsou již pevně mísil s jejich "role". Indický Rih La Výjimkou je na 14. zasedání západní skály v Rothstein. Svého druhu, jsou tam jen dva ve stanovém městečku. Trochu mimo je jeho týpí mezi všemi stany kovbojů, osadníků a lovci. RIH znamená vítr. "Jsme hrdí," říká 53-letý indický z Bad Neuenahr, ve spolkové zemi Porýní-Falc. Rih nosí mokasíny, loincloths, mrtvé zvíře na hlavě a sekeru do přepracovaného gumovou paličkou. Nehledě na skutečnost, že Rih je jedním z mála Indů na základě západní města, rozlišuje mu něco z druhé - to je také v běžném životě indický. Život Richard Langner z Bad Neuenahr se spojil s tím indického.
Dutzende erwachsene Männer und Frauen aus der ganzen Bundesrepublik haben am „Red Rock“ in Rothstein mehr als eine Woche Cowboy und Indianer gespielt. Viele führen ein Doppelleben. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one