Indianer & Westerntreffen am Red Rock in Rothstein - Indiánsko & Westernové setkání v Rothšteinu.

Vašek (Grauer Wolf) und Věra (Tante Endy)

Vašek a Endy.jpg
Vašek (Grauer Wolf) und Věra (Tante Endy)
Wir sind  Hobby Freunde... Veranstaltungen mit Pferden, Indianer, 7 Kavallerie, Trapper, Artilleristen, Müßiggänger, Country music und  jetzt Jackson Bande und weitere gefährliche aus Rothstein...
Jak jsme se dozvěděli o akci v Rothstein - Wie haben wir erfahren, dass es diese Action in Rothstein gibt
Vlastně jsme o vaší akci v Rothštein ani nevěděli ani neslyšeli. Vše bylo jen dílo náhody. Libuši někdo poslal má videa z Indiánských válek u nás a Libuš se rozhodla k nám na Indiánské války přijet. A přijela s Lu Gun a ještě kamarádem Pitt. U nás si zaválčili a protože se jim naše akce líbila, pozvali nás na vaší akci do Rothstein a na válkách jsem dostal tento plakát a DVD, které udělal Libuš přítel Lu Gun.
1010110_498179743626050_2066205092_n.jpg
německo2.jpg
Eigentlich haben wir von Euere Veranstaltung in Rothstein nie etwas gehört. Alles war nur ein Werk des Zufalls.
Libuše bekam von Lu Gun einen Link und sie sollte es sich ansehen. Sie war begeistert und hat den Häuptling kontaktiert.
Sie (Cat Ballou) a Lu Gun haben gleich entschieden, sich die Indianerkriege in Brezno anzuschauen und sind hingefahren. Mit Lu Gun kam auch ein Freund mit, der heißt Pitt. Cat Ballou, Lu Gun und Pitt haben bei unseren Indianerkriegen voll mit gemacht und alle drei hatten sehr viel Spaß.
Sie luden uns nach Rothstein ein und wir haben die Einladung angenommen.
Sie schenkten uns einen Plakat für das Westerntreffen in Rothstein und Lu Gun schenkte mir eine DVD, die er selber machte und wo ich mir einen Überblick verschaffen konnte, was bei euch los ist.
Jet nebo nejet ??? - Fahren oder nicht zu fahren ???
Na internetu jsem o této akci v Rothstein nic nenašel. Google mi vyhodil pouze mapu kde se 17. Indianer & Westerntreffen koná. Z našich nikdo nejel, protože každý už měl naplánovanou dovolenou jinde nebo nejeli. Řekli jsme si s Věrou, no tak pojedeme aspoň mi, když nikdo nejede. Budeme tam vyprávět o akci u nás, kterterá se konala již po páté.

Im Internet habe ich über dieses Ereignis in Rothstein nichts gefunden. Google warf mir eine Karte, über 17.Indianer & Westerntreffen.
Von uns aus Tschechien kam niemand mit, alle hatten schon ihrem Urlaub verplant.
Ich  und Vera haben entschieden, dass wir nach Rothstein fahren, es uns ansehen und erzählen dort über unsere Indianerkriege in Brezno, die dieses Jahr zum fünften mal statt gefunden haben.
Na internetu jsem našel jen místo kde se akce koná - Im Internet habe ich den Ort gefunden, wo diese Action stattfindet
KIOYaubIOXDz1jhkWtY_jSuua4gG8ewimCrjXVsqu4QQp2nvq5Ixn4ueDeAXqpnskrYl-Bw.jpg
To bylo vše co jsme měli a k tomu slib Libuš že to tam je opravdu pěkný a tak jsme jeli.... 

Es war alles, was wir hatten. Und wir hatten das Versprechen von  Libuš (Cat Ballou), dass es wirklich schön und einzigartig ist, also sind wir hingefahren.....

Pro přátelé indián - western hobby super akce v prostředí lesů chráněného parku ve kterém najdete krásná skaliska.

Desítky dospělých mužů a žen z celého Německa hrají déle než týden, kovbojové a indiáni v Rothstein na "Red Rock". Mnoho vést dvojí život. Někteří, nicméně, jsou již pevně mísil s jejich "role". Indický Rih La Výjimkou je na 14. zasedání západní skály v Rothstein. Svého druhu, jsou tam jen dva ve stanovém městečku. Trochu mimo je jeho týpí mezi všemi stany kovbojů, osadníků a lovci. RIH znamená vítr. "Jsme hrdí," říká 53-letý indický z Bad Neuenahr, ve spolkové zemi Porýní-Falc. Rih nosí mokasíny, loincloths, mrtvé zvíře na hlavě a sekeru do přepracovaného gumovou paličkou. Nehledě na skutečnost, že Rih je jedním z mála Indů na základě západní města, rozlišuje mu něco z druhé - to je také v běžném životě indický. Život Richard Langner z Bad Neuenahr se spojil s tím indického.
Dutzende erwachsene Männer und Frauen aus der ganzen Bundesrepublik haben am „Red Rock“ in Rothstein mehr als eine Woche Cowboy und Indianer gespielt. Viele führen ein Doppelleben. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one